Informacje

 

Villa "GORYCZKOWA" Pod Tatrami to stylowa Villa góralska zapewniająca najwyższy komfort wypoczynku i noclegu w niespotykanej w innych miejscach atmosferze, położona w malowniczej miejscowości Czarna Góra, pomiędzy Białką Tatrzańską a Bukowiną Tatrzańską w odległości kilkunastu kilometrów od Zakopanego.

Takie centralne położenie daje turystom olbrzymie możliwości wyboru pieszych wędrówek, przejażdżek rowerowych, miłośników białego szaleństwa, a także wielu innych atrakcji.

 

Villa znajduje się na wysokości ponad 800 m n.p.m. i graniczny z halami na których górale, co roku od wiosny do jesieni, pasą swoje owce. Z tego miejsca rozpościera się również piękny widok na całe Tatry.

 

Villa dysponuje 4 apartamentami 4-osobowymi (2 łóżka małżeńskie)  z łazienkami, wyposażone w TV, aneks kuchenny oraz WIFI.

Ponadto w części wspólnej znajduje się sala kominkowa dodatkowo wyposażona w aneks kuchenny, sauna z piecem 2-funkcyjnym (sauna fińska i parowa), narciarnia oraz parking ogrodzony na terenie posesji.

 

Regulamin Villa GORYCZKOWA Pod Tatrami